Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włodzimierz Czarzasty do posła i kandydata na prezydenta Piły Marcina Porzucka: "Wyjdziemy z tego studia, po prostu Panu przywalę"

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Awantura w programie "Polska w Kawałkach" w Superstacji. Poszło o wypowiedź posła PiS i kandydata na prezydenta Pły Marcina Porzucka na temat polityka SLD Tadeusza Iwińskiego w kontekście seksistowskich zachowań polityków. Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty zareagował na nią wyjątkowo ostro: "Jak Pan ruszy Iwińskiego jeszcze raz, wyjdziemy ze studia, nie będę robić Panu procesu, tylko po prostu Panu przywalę". Marcin Porzucek komentując groźby Czarzastego na Facebooku: "Daje przykład jak w praktyce wygląda na lewicy ochrona kobiet przed seksistowskimi występkami ważnych polityków. Daje też przykład kultury osobistej w ramach osobliwego rugowania z przestrzeni publicznej mowy nienawiści".

Pełna treść wiadomości na: czarnkow.naszemiasto.pl/artykul/wlodzimierz-czarzasty-do-posla-i-kandydata-na-prezydenta,4833467,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat czarnkowsko-trzcianecki – powiat północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Czarnkowie.
  W skład powiatu wchodzą gminy: Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo zajmując powierzchnię 1806 km 2.

  Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują lasy, stąd też główną gałąź tutejszej gospodarki stanowi przemysł drzewny. Siedzibę maja tu m.in. firmy: Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A., Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno czy KETTLER POLSKA Spółka z o.o.
   
  Powiat położony jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego oraz Kotliny Gorzowskiej; jest niezwykle bogaty w walory przyrodnicze, stworzono tu dwa rezerwaty przyrody - Wilcze Błoto oraz Źródlisko Flinty, obszary chronionego krajobrazu - Puszcza nad Drawą,Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy, Dolina Noteci,Puszcza Notecka, oraz Drawieński Park Narodowy.

  Przez powiat czarnkowsko-trzcianecki przebiega fragment DK22 oraz wiele dróg wojewódzkich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola