Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Pile wręczono stypendia premiera. Trafiły do rąk najzdolniejszych uczniów z 46 szkół średnich z całego regionu [ZDJĘCIA, LISTA]

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Jest warte 2 tys. złotych i zasłużyli na nie najlepsi z najlepszych z każdej średniej szkoły w Polsce, i publicznej, i prywatnej. Mowa o stypendium Prezesa Rady Ministrów, które dziś w Pile trafiło do rąk 46 uczniów ze szkół z powiatu pilskiego, chodzieskiego, złotowskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego i wągrowieckiego. Ceremonia wręczenia stypendiów premiera z udziałem Elżbiety Leszczyńskiej, wielkopolskiego kuratora oświaty oraz dyrektora delegatury, Mirosława Dzieniszewskiego, odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Wcześniej z muzycznym programem patriotycznym wystąpili uczniowie pilskiego "ekonoma".

Pełna treść wiadomości na: czarnkow.naszemiasto.pl/artykul/w-pile-wreczono-stypendia-premiera-trafily-do-rak,4923090,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat czarnkowsko-trzcianecki – powiat północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Czarnkowie.
  W skład powiatu wchodzą gminy: Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo zajmując powierzchnię 1806 km 2.

  Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują lasy, stąd też główną gałąź tutejszej gospodarki stanowi przemysł drzewny. Siedzibę maja tu m.in. firmy: Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A., Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno czy KETTLER POLSKA Spółka z o.o.
   
  Powiat położony jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego oraz Kotliny Gorzowskiej; jest niezwykle bogaty w walory przyrodnicze, stworzono tu dwa rezerwaty przyrody - Wilcze Błoto oraz Źródlisko Flinty, obszary chronionego krajobrazu - Puszcza nad Drawą,Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy, Dolina Noteci,Puszcza Notecka, oraz Drawieński Park Narodowy.

  Przez powiat czarnkowsko-trzcianecki przebiega fragment DK22 oraz wiele dróg wojewódzkich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola