Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Protest pracowników sądów: Sąd Rejonowy w Pile sparaliżowany. Odwołano dziś wszystkie rozprawy

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Zamknięte sekretariaty i sale sądowe, odwołane rozprawy - tak wyglądał dziś Sąd Rejonowy w Pile. Nikt z urzędników sądowych nie przyszedł dziś do pracy. Na tych, którzy mieli dziś zaplanowane rozprawy czekała kartka: "Uprzejmie informujemy, że w związku z brakami kadrowymi spowodowanymi usprawiedliwioną nieobecnością urzędników sądowych w dniu 13 grudnia 2018 r. sprawy z niniejszej wokandy nie odbędą się". Pracownicy pilskiego sądu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. Jako urzędnicy są jedną z najgorzej wynagradzanych grup w administracji państwowej. Chcą 1000 złotych podwyżki. Teraz średnia pensja to 2 tys. złotych na rękę.

Pełna treść wiadomości na: czarnkow.naszemiasto.pl/artykul/protest-pracownikow-sadow-sad-rejonowy-w-pile-sparalizowany,4918186,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat czarnkowsko-trzcianecki – powiat północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Czarnkowie.
  W skład powiatu wchodzą gminy: Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo zajmując powierzchnię 1806 km 2.

  Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują lasy, stąd też główną gałąź tutejszej gospodarki stanowi przemysł drzewny. Siedzibę maja tu m.in. firmy: Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A., Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno czy KETTLER POLSKA Spółka z o.o.
   
  Powiat położony jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego oraz Kotliny Gorzowskiej; jest niezwykle bogaty w walory przyrodnicze, stworzono tu dwa rezerwaty przyrody - Wilcze Błoto oraz Źródlisko Flinty, obszary chronionego krajobrazu - Puszcza nad Drawą,Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy, Dolina Noteci,Puszcza Notecka, oraz Drawieński Park Narodowy.

  Przez powiat czarnkowsko-trzcianecki przebiega fragment DK22 oraz wiele dróg wojewódzkich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola