Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Komat" - Producent Mebli ze Stali Nierdzewnej – Czarnków

 
: Komat to profesjonalny producent mebli ze stali nierdzewnej z siedzibą w Czarnkowie. Specjalizujemy się w wykonywaniu gastronomicznych stołów chłodniczych i grzewczych, ciągów wydawczych, umywalek nierdzewnych i innych urządzeń dla gastronomii. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami z całej Polski i Unii Europejskiej na podstawie zleceń jednorazowych i umów stałych. Cennik i zakres usług ustalany jest indywidualnie, co zapewnia jasne zasady współpracy. Produkujemy meble ze stali nierdzewnej według oferty katalogowej lub indywidualnych zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas urządzenia dla gastronomii spełniały Państwa wszystkie wymagania. Zarówno podczas produkcji stołów chłodniczych, jak i umywalek nierdzewnych czy ciągów wydawniczych wykorzystujemy wysokiej jakości stal nierdzewną, która gwarantuje odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne czy działanie produktów spożywczych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli ze stali nierdzewnej: panoramafirm.pl/wielkopolskie,czarnkowsko_trzcianecki,romanowo_dolne,105/komat_producent_mebli_ze_stali_nierdzewnej-pcicj_pyp.html

 


EniroVideo
 
Data pliku video: 2018-07-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat czarnkowsko-trzcianecki – powiat północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Czarnkowie.
  W skład powiatu wchodzą gminy: Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo zajmując powierzchnię 1806 km 2.

  Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują lasy, stąd też główną gałąź tutejszej gospodarki stanowi przemysł drzewny. Siedzibę maja tu m.in. firmy: Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A., Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno czy KETTLER POLSKA Spółka z o.o.
   
  Powiat położony jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego oraz Kotliny Gorzowskiej; jest niezwykle bogaty w walory przyrodnicze, stworzono tu dwa rezerwaty przyrody - Wilcze Błoto oraz Źródlisko Flinty, obszary chronionego krajobrazu - Puszcza nad Drawą,Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy, Dolina Noteci,Puszcza Notecka, oraz Drawieński Park Narodowy.

  Przez powiat czarnkowsko-trzcianecki przebiega fragment DK22 oraz wiele dróg wojewódzkich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola