Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZARNKÓW DANCE FESTIVAL 2018

 
W dniach 3 i 4 sierpnia 2018 r. odbyła się w Czarnkowie druga edycja dwudniowego festiwalu pn. "CZARNKÓW DANCE FESTIVAL". Dwa festiwalowe dni z taneczną muzyką, ale jednak bardzo różniącą się od siebie i dzięki temu każdy miłośnik tanecznych brzmień mógł łatwo znaleźć coś dla siebie. W pierwszym dniu festiwalu odbyła się druga edycja imprezy "Disco Polo Night". Na scenie wystąpili: Bartek Tecław & BAND, zespoły DEFIS, BOYS oraz PIĘKNI I MŁODZI. Zabawa trwała od 21:00 do 1:00 w nocy. Licznie zgromadzona publiczność bawiła się znakomicie. W drugim dniu festiwalu odbyła się szósta edycja znanej już imprezy w klimatach muyki klubowej "Sunrise Dance Party". Na scenie zagrali sami znani i lubiani DJ'e: HAZEL, BOUNCE INC., GROMEE, FILATOV & KARAS, PERAN VAN DIJK, QUIZ oraz NITROUS OXIDE. Muzycznie zabawa trwała od 21:00 do 4:00, ale już od 20:00 wjechał na imprezę LETNI PATROL ESKA SUMMER CITY, któr rozdawał gadżety eskowo-mentosowe, rozmawiał z uczestnikami imprezy, a w niedzielę na antenie Radia ESKA słuchacze mogli dowiedzieć się jak świetnie bawił się Czarnków podczas VI edycji Sunrise Dance Party. kilka zdjęć z festiwalu na stronie: czarnkow.pl/aktualnosci/czarnkow-dance-festival-2018-kilka-zdjec-i-video-wkrotce-szersza-relacja.html

 


Miasto Czarnkow
 
Data pliku video: 2018-08-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat czarnkowsko-trzcianecki – powiat północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Czarnkowie.
  W skład powiatu wchodzą gminy: Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo zajmując powierzchnię 1806 km 2.

  Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują lasy, stąd też główną gałąź tutejszej gospodarki stanowi przemysł drzewny. Siedzibę maja tu m.in. firmy: Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A., Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno czy KETTLER POLSKA Spółka z o.o.
   
  Powiat położony jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego oraz Kotliny Gorzowskiej; jest niezwykle bogaty w walory przyrodnicze, stworzono tu dwa rezerwaty przyrody - Wilcze Błoto oraz Źródlisko Flinty, obszary chronionego krajobrazu - Puszcza nad Drawą,Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy, Dolina Noteci,Puszcza Notecka, oraz Drawieński Park Narodowy.

  Przez powiat czarnkowsko-trzcianecki przebiega fragment DK22 oraz wiele dróg wojewódzkich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola